Úvod » Aktuality

Začátek sezony 2015/2016 aneb Stav po prvních čtyřech kolech

publikováno 21.10.2015

Máme za sebou dva hrací víkendy, tedy první 4 kola. Do nové sezony jsme nastoupili s plným nasazením a s hlavním cílem udržet se v soutěži. Objevili se zde noví favorité na postup a udržet se bude zase o něco složitější než v loňském roce. V soupisce jsme neudělali žádné změny, a tak budeme letos nastupovat k utkáním ve složení Laďa Peška, Pavel Císarík, Marek Feith a Jan Šlapanský. Nuže tedy k prvním čtyřem kolem. Stav není špatný, nicméně nemůžeme tvrdit, že bychom si mohli výskat. V současné chvíli se držíme na sedmé příčce tabulky a máme za sebou jednu výhru, jednu remízu a dvě prohry. První zápas jsme odehráli v Únanově s jejich Céčkem. Byli jsme hodně naspeedovaní, soupeř nenastoupil ve standardní sestavě a snad i proto jsme měli štěstí a zápas vyhráli v poměru 10:0. O den později už to tak snadné nebylo a karta se obrátila. Čekal nás Oltec A. Výsledek 4:10 vypadá velmi přesvědčivě, nicméně zdaleka to nebylo tak jednoznačné. Tři pětisetové bitvy bohužel nedopadly v náš prospěch a i jedna neúspěšná čtyřhra vůbec nemusela být neúspěšná. Výsledek nás však tolik netrápí. Oltec je spolu s Lanžhotem favoritem soutěže. O dost více nás však mrzela prohra s Bystrcí o 14 dní později, protože tam jsme měli hodně navrch a nakonec jsme možná dostali strach z vítězství a odešli se sklopenou hlavou. Přece jen když vedete 6:2, tak už tak nějak věříte, že to dotáhnete do konce. Kluci z Bystrce však hráli fantasticky se skvělou morálkou a utkání obrátili a celkově jsme prohráli 8:10. V neděli jsme potom hráli ve Zbraslavci. Bohužel nemohl  hrát Pavel, a tak ke svému prémiovému zápasu v letošním roce nastoupil Karel Fiala, kterému áčko moc děkuje za bod, kterým přispěl k celkové remíze družstva. Všechna zmíněná utkání se odehrávala venku, tedy mimo domácí prostředí Ivančic. Doufáme, že v odvetách se nám povede trochu lépe. Příští víkend doma přivítáme postoupivší posílené Komořany a Únanov D. Přijďte nás podpořit, abychom urvali co nejvíce bodů.

PavelC