Úvod » Aktuality

Sokol Vranovice A - Orel Ivančice A 10:5 (19. 10. 2014)

publikováno 20.10.2014

Na nováčka v naší soutěži jsme se docela těšili. Věřili jsme si, že můžeme vyhrát, ačkoli jsme už z předchozího kola věděli, že tento tým zdolal těžkého soupeře - Lanžhot. Já osobně jsem si vůbec nepřipouštěl, že bychom měli prohrát a je třeba říct, že naším celodopoledním nejlepším kamarádem byla smůla. Čtyřhry jsme si rozdělili rovnoměrně - Marek s Honzíkem vyhráli a my s Laďou jsme bod naopak nechali soupeřům. Nejvíce se to podepsalo na Laďovi, neúspěšnějšímu hráči dosavadních letošních utkání, kterému se nepodařilo ukořistit ani jeden bod, a to minimálně dvě vítězství měl na dosah. To první s Rosťou Hladkým (prohrál 14:12 v pátém setu) a druhé s Martinem Klabusayem (taktéž v koncovce pátého setu). Krásná pětisetová utkání předvedli také Marek (ze tří takových zápasů se mu to dvakrát nepodařilo proměnit v náš prospěch) a Honzík (s Imrichem Wirthem).  Mně se sice podařilo třikrát vyhrát, ale má jediná prohra s Marcelem Bednaříkem byla zřejmě zlomovým bodem utkání, mohl jsem srovnat stav na 6:6, místo toho nám však soupeř odskočil na 7:5. Potom už se nepodařilo získat nic. Jen jsem ještě stihl vyhrát svůj poslední zápas s Hladkým dříve, než prohrál Laďa ten svůj s Bednaříkem. Tedy můj šestý bod se už počítá jen do osobní statistiky, nikoli do celkového stavu utkání. Byli jsme z výsledku docela zklamaní, ale nezoufáme, odveta už bude opět v naší režii. Budeme hrát doma s dostatečnou diváckou podporou (snad).
Body: Peška 0/4, Císarík 3/1, Feith 1/2, Šlapanský 1/2, čtyřhry 1/1